Podtatranská hasičská liga, Gerlachov 14.09.2014

Kontaktná osoba pre súťaže PHL

Dušan Brutovský

brutovsky.d@gmail.com

0918 888 732

Por. Názov družstva: Kategória: Strava:
1 Poprad muži 6 Zapísal/a
Iveta Zavacká
2 Kravany muži Zapísal/a
Jozef Dragoš
3 Spišská Sobota I. muži Zapísal/a
Marek Šebest
4 Štôla muži 9 Zapísal/a
Marek Šebest
5 Spišské Bystré CO muži Zapísal/a
Marek Šebest
6 Vikartovce muži Zapísal/a
Erik Ševc
7 Spišská Sobota ženy Zapísal/a
Marek Šebest
8 Spišský Štiavnik II. dorastenci 7 Zapísal/a
Tomáš Mičko
9 Šuňava ženy Zapísal/a
Tomáš Fridman
10 Stráže ženy 7 Zapísal/a
Antonín Rusnák
11 Nová Lesná dorastenci Zapísal/a
Marek Šebest
12 Šuňava II muži Zapísal/a
Tomáš Fridman
13 Švábovce dorastenky 9 Zapísal/a
Eva Slavkovská
14 Liptovska Teplicka ženy 7 Zapísal/a
Martina Fendeková
15 Spišské Bystré ženy 7 Zapísal/a
Marek Šebest
16 Šuňava I muži Zapísal/a
Tomáš Fridman
17 Kravany dorastenky Zapísal/a
Jozef Dragoš
18 Stráže muži 8 Zapísal/a
Antonín Rusnák
19 Šuňava dorastenci Zapísal/a
Tomáš Fridman
20 Nová Lesná dorastenci Zapísal/a
Marek Šebest
21 Liptovska Teplicka muži 7 Zapísal/a
Martina Fendeková
22 Lučivná muži 7 Zapísal/a
Jana Kičáková
23 Šuňava CO muži Zapísal/a
Tomáš Fridman
24 Hozelec muži 7 Zapísal/a
Dušan Brutovský
25 Hranovnica dorastenky 7 Zapísal/a
Lenka Dzivjaková
26 Batizovce CO muži 8 Zapísal/a
Martin Hudák
27 Spišská Teplica muži Zapísal/a
Erik Hybler
28 Hozelec CO muži 7 Zapísal/a
Dušan Brutovský
29 Spissky Stvrtok I. muži Zapísal/a
Peter Lačný
30 Hranovnica dorastenci 7 Zapísal/a
Lenka Dzivjaková
31 Štrba muži Zapísal/a
Marek Baláž
32 Spišská Sobota dorastenky Zapísal/a
Michaela Guziová
33 Tatranská Kotlina muži 7 Zapísal/a
Simona Bogačíková
34 Svit muži Zapísal/a
35 Hranovnica ženy 7 Zapísal/a
Lenka Dzivjaková
36 Spišská Sobota dorastenci Zapísal/a
Jaroslav Ščurka
37 Spišské Bystré muži 7 Zapísal/a
Mária Ilošvajová
38 Spišská Teplica CO muži Zapísal/a
Matúš Harabin
39 Spišský Štvrtok ženy Zapísal/a
Peter Lačný
40 Spišský Štiavnik dorastenky 7 Zapísal/a
Tomáš Mičko
41 Stratená muži Zapísal/a
Peter Lipták
42 Spišská Sobota CO muži Zapísal/a
Jaroslav Ščurka
43 DHZ Ihľany muži 8 Zapísal/a
Ján Kundla
44 Ploštín muži Zapísal/a
Dominika Karasková
45 Štrba dorastenci Zapísal/a
Jan Zluky
46 Zapísal/a
47 Danišovce muži Zapísal/a
Dušan Brutovský
48 Dravce muži Zapísal/a
Dušan Brutovský
49 Spišský Štiavnik I. dorastenci 6 Zapísal/a
Tomáš Mičko
50 Gerlachov muži Zapísal/a
Samuel Hroboň
51 Danišovce ženy Zapísal/a
Dušan Brutovský
52 Dravce CO muži Zapísal/a
Dušan Brutovský
53 Spišský Štvrtok II. muži Zapísal/a
Peter Lačný
54 Zapísal/a
55 Zapísal/a
56 Zapísal/a
57 Zapísal/a
58 Zapísal/a
59 Zapísal/a
60 Gerlachov muži Zapísal/a
Ondrej Klimo
61 Zapísal/a